MyTimes logo

TIMES

Webb Imagery

4/03/2004

YMCA at Boroondara Aquathon Series - Race #6

(1.5km run / 250m swim) x3

(Click on competitor name to view personalised results)

Name
Race #
Category
Team Name
Time
(h:mm:ss)
Avg Speed
km/hr
OAll
Place
Cat
Place
CHRISTIE Paul#150Open Team0:25:03 12.6 11
MC CARDEL Chloe#109Open Team0:25:11 12.5 22
COLTHUP Luke#127Adult Male0:25:41 12.3 31
PROSSER Robert#142Junior Team0:26:17 12 41
TRIM John#119Open Team0:27:34 11.4 53
WALPOLE Stuart#108Junior Male0:28:50 10.9 61
RATTRAY Peter#126Open Team0:29:31 10.7 74
NORRIS Emily#136Junior Team0:29:48 10.6 82
BEENIE Sam#102Adult Female0:29:53 10.5 91
HOLDING Steven#130Open Team0:29:53 10.5 105
JOHNS Daniel#112Open Team0:30:30 10.3 116
SPENCE Alison#123Open Team0:30:36 10.3 127
BUTTERFIELD James#174Open Team0:30:44 10.2 138
MC ALLISTER Gary#106Adult Male0:30:46 10.2 142
BRYAR Kashmir#135Open Team0:30:46 10.2 159
EVANS Justin#128Open Team0:31:04 10.1 1610
STEAHR Clinton#110Adult Male0:31:36 10 173
DICK George#156Junior Team0:31:38 10 183
SMITH Dann#113Junior Team0:31:46 9.9 194
CLARKE Dylan#115Open Team0:31:52 9.9 2011
RYAN Adrian#163Adult Male0:32:04 9.8 214
EWART Chris#111Adult Male0:32:10 9.8 225
RITTER Andrew#107Adult Male0:32:21 9.7 236
THEK Grace#153Junior Female0:32:23 9.7 241
VERBEEK Simon#148Adult Male0:32:23 9.7 257
COLLINS Mark#122Adult Male0:32:31 9.7 268
BURMAN Caitlin#103Adult Female0:32:31 9.7 272
KAYE Ben#125Adult Male0:32:42 9.6 289
BOUDRIE Mike#160Adult Male0:32:50 9.6 2910
APPELL Chris#132Adult Male0:33:06 9.5 3011
VAN LINT Stefan#147Adult Male0:33:08 9.5 3112
FULTHEIM Jeremy#116Adult Male0:33:23 9.4 3213
DAVIS Jack#155Open Team0:33:27 9.4 3312
MULLER Andy#131Adult Male0:33:39 9.4 3414
WILLIAMS Cassandra#161Adult Female0:33:52 9.3 353
HUDSON Camille#141Junior Female0:34:13 9.2 362
BELINDA Prestney#124Adult Female0:34:57 9 374
BRENNAN Georgina#140Open Team0:35:29 8.9 3813
COLLINS Melanie#121Junior Team0:35:32 8.9 395
BRUMLEY Andrew#114Open Team0:35:33 8.9 4014
HARTNETT Matt#173Junior Male0:35:53 8.8 412
THEK Sue#154Open Team0:35:56 8.8 4215
KAYE Michelle#149Adult Female0:36:05 8.7 435
WARNER Rebecca#151Open Team0:36:32 8.6 4416
SORONAIVALU Andrew#167Junior Male0:37:01 8.5 453
DINNISON Prescilla#129Adult Female0:37:40 8.4 466
ALLEN John#117Adult Male0:37:53 8.3 4715
EWART Daimon#177Junior Team0:37:59 8.3 486
YOUNG Bill#152Adult Male0:38:16 8.2 4916
CONSIDINE Matthew#175Adult Male0:38:45 8.1 5017
SPENCE Anne#146Open Team0:39:01 8.1 5117
CLARKE Robyn#166Open Team0:39:15 8 5218
PEACE Stephen#133Open Team0:39:25 8 5319
PRESTNEY Josh#615Junior Team0:39:32 8 547
BIASOTTO Dennis#158Adult Male0:40:06 7.9 5518
WALKER Adrian#139Junior Male0:40:28 7.8 564
CHEN Michael#118Junior Male0:41:07 7.7 575
SKIPWORTH Jonathon#157Adult Male0:41:44 7.5 5819
THOMPSON Kane#169Adult Male0:41:49 7.5 5920
CARLSON David#145Adult Male0:42:06 7.5 6021
DOBSON Genivieve#104Adult Female0:42:12 7.5 617
SHANKS Lloyd#171Adult Male0:42:15 7.5 6222
RAINE Bryan#172Adult Male0:42:52 7.3 6323
STAWELL Melian#162Adult Female0:43:02 7.3 648
DYSON David#165Open Team0:43:04 7.3 6520
LEWES Jonathon#105Adult Male0:43:55 7.2 6624
WALKER Maggie#138Adult Female0:44:17 7.1 679
ALLEN Bruce#164Adult Male0:45:23 6.9 6825
CROSS Dave#168Adult Male0:45:26 6.9 6926
ARMSTRONG David#170Adult Male0:45:52 6.9 7027
NGUYEN Lemai#176Open Team0:49:32 6.4 7121
WALKER Jacqueline#614Junior Female0:53:52 5.8 723
EWART Emily#199Junior Team0:55:12 5.7 738
FROST Kerry#143Adult Female1:01:33 5.1 7410
YOUNG Kathy#159Adult Female0:00:00 0DNF0