MyTimes logo

TIMES

Webb Imagery

12/02/2004

YMCA at Boroondara Aquathon Series - Race #5

(1.5km run / 250m swim) x3

(Click on competitor name to view personalised results)

Name
Race #
Category
Team Name
Time
(h:mm:ss)
Avg Speed
km/hr
OAll
Place
Cat
Place
COLTHUP Luke#463Adult Male0:25:00 12.6 11
MC CARDEL Chloe#409Open Team0:26:40 11.8 21
WALPOLE Stuart#407Junior Male0:28:27 11.1 31
DORNUM Tim#471Adult Male0:28:30 11.1 42
CURRIE Matthew#446Adult Male0:28:55 10.9 53
BEENIE Sam#401Adult Female0:29:15 10.8 61
BERTON Renee#473Open Team0:29:19 10.7 72
BUTTERFIELD James#467Open Team0:29:47 10.6 83
WOODS Tom#435Junior Male0:30:02 10.5 92
HARRIS Julian#448Junior Team0:30:03 10.5 101
MC ALLISTER Gary#405Adult Male0:30:04 10.5 114
O'SHAUGHNESSY Michael#445Junior Male0:30:08 10.5 123
RAFFERTY Dennis#415Adult Male0:30:38 10.3 135
PROWSE James#440Junior Male0:31:05 10.1 144
SAUNDER Kaith#472Open Team0:31:09 10.1 154
DANIHER Luke#431Junior Male0:31:13 10.1 165
EWART Chris#411Adult Male0:31:21 10 176
RITTER Andrew#406Adult Male0:31:30 10 187
PAPPAS Tom#451Junior Male0:31:36 10 196
LYNCH Jackson#429Junior Male0:31:38 10 207
VAN LINT Steffan#465Adult Male0:31:45 9.9 218
BURMAN Caitlin#402Adult Female0:31:56 9.9 222
BOLAND Gerard#459Adult Male0:31:58 9.9 239
RYAN Patrick#427Junior Male0:32:18 9.8 248
IRVINE Brooke#461Open Team0:32:21 9.7 255
WESTMAN Andrew#437Junior Male0:32:27 9.7 269
GIUDICE Barnaby#413Adult Male0:32:33 9.7 2710
MIKECZ Rob#469Adult Male0:32:59 9.6 2811
BURGESS Benedict#419Junior Male0:33:03 9.5 2910
FERGUSON Anthony#455Adult Male0:33:35 9.4 3012
MOLOUGHNEY Phillip#434Junior Male0:33:52 9.3 3111
RYAN Alexandra#456Open Team0:33:57 9.3 326
WILLIAMS Cassandra#462Adult Female0:34:01 9.3 333
SLEEMAN Jackson#424Junior Male0:34:25 9.2 3412
PYKE Fraser#433Junior Male0:34:45 9.1 3513
HILTON Callum#423Junior Male0:35:06 9 3614
EVANS Jo#468Open Team0:35:20 8.9 377
BUTLER Julian#436Junior Male0:35:23 8.9 3815
AGIUS Timothy#425Junior Male0:35:33 8.9 3916
DRENTIN Melissa#466Junior Team0:35:56 8.8 402
EWART Daimon#474Junior Team0:36:18 8.7 413
NORTHEAST Simon#452Adult Male0:36:25 8.6 4213
SALERA Daniel#428Junior Male0:36:42 8.6 4317
SKIDMORE Matt#422Junior Male0:36:44 8.6 4418
SPENCE Anne#449Open Team0:36:48 8.6 458
BURNE James#438Junior Male0:37:37 8.4 4619
ROWSE James#443Junior Male0:37:42 8.4 4720
MURPHY Julian#426Junior Male0:37:50 8.3 4821
CONSIDINE Matt#476Adult Male0:38:04 8.3 4914
SKIPWORTH Johnathon#464Adult Male0:38:30 8.2 5015
BAUM Nicholas#418Junior Male0:38:38 8.2 5122
LITTLE Jacinta#450Adult Female0:39:42 7.9 524
WALKER Maggie + A#417Open Team0:40:16 7.8 539
HANNAH Russell#447Open Team0:40:21 7.8 5410
CLARK Nicolas#453Adult Male0:40:49 7.7 5516
SKIDOMORE Peter#470Adult Male0:40:58 7.7 5617
SCOTT Elyse#475Junior Team0:41:08 7.7 574
DOBSON Genivieve#403Adult Female0:41:29 7.6 585
LEWES Jonathon#404Adult Male0:41:59 7.5 5918
PLANCKE Luke#460Adult Male0:42:19 7.4 6019
LESTER Adam#421Junior Male0:42:50 7.4 6123
STOKES William#430Junior Male0:42:56 7.3 6224
TAYLOR Jim#457Adult Male0:45:08 7 6320
DYNON Joseph#420Junior Male0:49:24 6.4 6425
FROST Kerry#458Adult Female0:55:20 5.7 656