MyTimes logo

TIMES

Webb Imagery

6/03/2003

YMCA at Boroondara Aquathon Series - Race #3

(1.5km run / 250m swim) x3

(Click on competitor name to view personalised results)

Name
Race #
Category
Team Name
Time
(h:mm:ss)
Avg Speed
km/hr
OAll
Place
Cat
Place
COMERFORD Daniel#625Team Male0:26:29 11.9 11
PETERSEN Scott#442Male 18-290:27:54 11.3 21
BOLTON Peter#443Male 40-490:28:01 11.2 31
BEENIE Ben#608Male 13-170:28:43 11 41
SONTAG Mark#406Male 18-290:28:53 10.9 52
SIMON Cameron#434Male 18-290:29:08 10.8 63
EVERETT Nicholas#402Male 18-290:29:13 10.8 74
SEALICHT Anthony#420Male 40-490:30:01 10.5 82
NASH Linton#614Male 13-170:30:09 10.4 92
AITKEN Harry#623Team Male0:30:40 10.3 102
COLLINS Marty#401Male 18-290:30:49 10.2 115
PANG Anna#439Female 18-290:31:03 10.1 121
PERKINS Genevieve#607Corporate Team0:31:04 10.1 131
RYAN Adrian#427Male 18-290:31:14 10.1 146
O'SHEA Jack#643School Team Male0:31:26 10 151
SPENCE Alison#634Team Female0:31:30 10 161
CURRY Matt#444Male 18-290:31:58 9.9 177
COLLINS Mark#423Male 40-490:31:58 9.9 183
FUJINO Masaya#422Male 30-390:32:20 9.7 191
WOODS Thomas#649Family Team0:32:21 9.7 201
EWART Chris#421Male 40-490:32:46 9.6 214
BEENIE Sam#603Female 13-170:32:52 9.6 221
O'SHEA Simon#437Male 40-490:33:03 9.5 235
CAHILL Andrew#433Male 30-390:33:10 9.5 242
BAILEY Hays#651Male 13-170:33:22 9.4 253
PANG Ken#430Male 18-290:33:35 9.4 268
WILKINSON Ashley#407Male 18-290:33:54 9.3 279
QUILTY Craig#412Male 30-390:34:26 9.1 283
RITTER Andrew#405Male 18-290:34:28 9.1 2910
SHORE John#654Team Male0:34:40 9.1 303
ROBINSON Travis#451Male 18-290:34:45 9.1 3111
ROBERTS X#441Male 40-490:35:04 9 326
MARSHALL David#613Male 13-170:35:21 8.9 334
COX Glenn#653Team Male0:35:22 8.9 344
FARMER Graeme#419Male 50+0:35:23 8.9 351
SKIDMORE Margaret#638Team Female0:35:45 8.8 362
WOODS Matt#647Family Team0:35:50 8.8 372
POUNTLEY Mark#645Family Team0:35:57 8.8 383
ELDER William#610Male 13-170:36:17 8.7 395
RUSSELL Meg#639Female 12 under0:36:21 8.7 401
KAYE Michelle#642Female 13-170:36:22 8.7 412
MOORE Andrew#436Male 30-390:36:27 8.6 424
COLMAN Donna#604Female 18-290:36:31 8.6 432
BOURKE Stephen#414Male 40-490:36:31 8.6 447
MC CARDEL Chloe#624Team Female0:36:50 8.6 453
COLGAN Jo#629Team Mixed0:36:53 8.5 461
PEACE Stephen#620Team Male0:36:58 8.5 475
JOHNSON Brodie#631Team Mixed0:37:02 8.5 482
ACOTT John#428Male 50+0:37:27 8.4 492
SUTHERLAND Damian#413Male 30-390:37:39 8.4 505
OTTOBRE Matt#438Male 18-290:37:42 8.4 5112
CONSIDINE Matthew#408Male 30-390:37:48 8.3 526
TESORI Craig#435Male 18-290:38:08 8.3 5313
DINNISON Priscilla#429Female 40-490:38:16 8.2 541
MUTTON Samual#632Male 12 under0:38:18 8.2 551
DINNISON Nicholas#633Male 12 under0:38:22 8.2 562
WHITE Katherine#622Team Female0:38:33 8.2 574
PEACE James#621Team Mixed0:39:02 8.1 583
MURREY David#409Male 30-390:39:13 8 597
DINNISON Victoria#630School Team Female0:39:35 8 601
HURSTFIELD Laura#605Female 18-290:39:55 7.9 613
PROSSER Andrew#446Male 18-290:40:09 7.8 6214
CRAMER-ROBERTS Peter#452Male 50+0:40:17 7.8 633
GIBSON Ian#644Family Team0:40:20 7.8 644
HERMANS Peter#431Male 40-490:40:55 7.7 658
BROWNING Rachel#616Team Female0:41:02 7.7 665
WHITFORD Duncan#416Male 18-290:41:25 7.6 6715
HERMAN Ian#447Male 30-390:41:25 7.6 688
MARSHALL Stuart#404Male 18-290:41:35 7.6 6916
DEVINE Megan#646Team Female0:41:41 7.6 706
EWART Daimon#618School Team Male0:41:42 7.6 712
DYSON David#640Team Male0:41:47 7.5 726
WOODS Caitlin#648School Team Female0:41:54 7.5 732
MARSHALL Douglas#417Male 40-490:42:02 7.5 749
DAVEY Mark#450Male 18-290:42:15 7.5 7517
FORDE Blythe#440Female 18-290:42:58 7.3 764
EWART Sue#655Family Team0:44:51 7 775
BROWN Stuart#449Male 18-290:45:14 7 7818
O'HALLORAN Andrew#411Male 30-390:45:18 7 799
KARR Paul#448Male 18-290:45:34 6.9 8019
FIELDING Ben#652Male 12 under0:46:14 6.8 813
PARKER Murrey#418Male 40-490:46:53 6.7 8210
FIELDING Dirk#445Male 40-490:52:43 6 8311