MyTimes logo

TIMES

Webb Imagery

12/12/2002

YMCA at Boroondara Aquathon Series - Race #2

(1.5km run / 250m swim) x3

(Click on competitor name to view personalised results)

Name
Race #
Category
Team Name
Time
(h:mm:ss)
Avg Speed
km/hr
OAll
Place
Cat
Place
BIRCH Andrew#607Male 13-170:26:14 12 11
COMERFORD Daniel#627Team Male0:26:19 12 21
PETERSEN Scott#425Male 18-290:27:16 11.6 31
GOLDS Andrew#656School Team Male0:27:37 11.4 41
BOLTON Peter#430Male 40-490:28:25 11.1 51
NEWMAN Russel#410Male 30-390:28:31 11 61
SONTAG Mark#498Male 18-290:28:51 10.9 72
BEENIE Ben#606Male 13-170:28:56 10.9 82
EVERETT Nicholas#404Male 18-290:28:58 10.9 93
NASH Linton#613Male 13-170:29:44 10.6 103
BOURKE Nick#608Male 13-170:29:54 10.5 114
HYLAND Ben#611Male 13-170:30:07 10.5 125
CURRY Samuel#421Male 18-290:30:31 10.3 134
CURRY Matt#431Male 18-290:30:53 10.2 145
DINNISON Priscilla#655Team Mixed0:31:08 10.1 151
AITKEN Harry#625Team Male0:31:19 10.1 162
BEENIE Sam#605Female 13-170:31:24 10 171
MOIGNARD Alice#622Team Female0:31:30 10 181
COLLINS Marty#499Male 18-290:31:36 10 196
EWART Chris#415Male 40-490:31:47 9.9 202
COLLINS Mark#413Male 40-490:31:52 9.9 213
RICKER Matthew#433Male 30-390:32:16 9.8 222
O'SHEA Jack#645School Team Male0:32:26 9.7 232
CAHILL Andrew#438Male 30-390:32:33 9.7 243
NASH David#661Team Mixed0:32:49 9.6 252
RYAN Adrian#434Male 18-290:33:01 9.5 267
O'SHEA Simon#426Male 40-490:33:01 9.5 274
O'BRIEN Simon#648Male 13-170:33:04 9.5 286
PERKINS Genevieve#602Corporate Team0:33:16 9.5 291
HOOD Peter#629Team Male0:33:51 9.3 303
FULTHEIM Jeremy#651Male 13-170:34:03 9.3 317
DRACKFORD Paul#658Team Mixed0:34:03 9.3 323
THEK Grace#643Female 12 under0:34:15 9.2 331
SKENE Mitchell#653Team Male0:34:18 9.2 344
LEE Kerrie-Ann#636School Team Female0:34:21 9.2 351
ARMSTRONG Emma#603Female 12 under0:34:24 9.2 362
ROBERTS X#427Male 40-490:34:45 9.1 375
MORRIS Clare#623Team Female0:34:49 9 382
QUILTY Craig#442Male 30-390:34:58 9 394
MARSHALL David#612Male 13-170:35:06 9 408
WARD Sarah#647Female 13-170:35:07 9 412
BOURKE Stephen#412Male 40-490:35:25 8.9 426
THEK Sue#644Team Mixed0:35:25 8.9 434
CLARKE Dylan#646Family Team0:35:26 8.9 441
NORTHEAST Simon#443Male 40-490:35:33 8.9 457
O'DONNOHUE Martin#435Male 40-490:35:40 8.8 468
MUMMERY Glenn#422Male 18-290:35:54 8.8 478
FARMER Graeme#419Male 50+0:36:11 8.7 481
COLMAN Donna#401Female 18-290:36:49 8.6 491
VAN BERKEL Jie#432Male 18-290:36:57 8.5 509
LAWSON Carla#420Female 18-290:37:06 8.5 512
GOLD James#652Team Mixed0:37:09 8.5 525
ELDER William#609Male 13-170:37:18 8.4 539
ACOTT John#429Male 50+0:37:51 8.3 542
CONSIDINE Matthew#407Male 30-390:37:56 8.3 555
WOODS Jessica#642School Team Female0:38:02 8.3 562
MUTTDON Samuel#649School Team Male0:38:08 8.3 573
DINNINSON Victoria#654School Team Female0:38:09 8.3 583
PAWSEY Shelley#659Team Female0:38:24 8.2 593
MURREY David#409Male 30-390:38:28 8.2 606
DINNISON Nicholas#439Male 12 under0:38:41 8.1 611
REGAN Tony#436Male 30-390:38:45 8.1 627
PEACE James#657Team Mixed0:39:00 8.1 636
ELDER James#414Male 40-490:39:29 8 649
EWART Daimon#615School Team Male0:39:34 8 654
HURSTFIELD Laura#402Female 18-290:39:39 7.9 663
MARSHALL Peter#405Male 18-290:39:41 7.9 6710
PEACE Stephen#632Team Male0:40:03 7.9 685
MARSHALL Douglas#417Male 40-490:40:14 7.8 6910
KOPECEK Jane#619Team Female0:41:18 7.6 704
MARSHALL Stuart#406Male 18-290:41:29 7.6 7111
O'DONOGHUE Karen#403Female 40-490:43:17 7.3 721
BEECROFT Sarah#616Team Female0:43:35 7.2 735
SOULSBY Rebecca#444Female 18-290:44:00 7.2 744
BROWNING Rachel#617Team Female0:44:40 7.1 756
WHITFORD Duncan#437Male 18-290:44:43 7 7612
O'HALLORAN Andrew#411Male 30-390:45:14 7 778
O'DONOHUE Judy#440Female 40-490:46:40 6.8 782
WARD Eric#428Male 40-490:48:07 6.5 7911