MyTimes logo

TIMES

Webb Imagery

13/12/2001

YMCA at Boroondara Aquathon Series - Race #2

(1.5km run / 250m swim) x3

(Click on competitor name to view personalised results)

Name
Race #
Category
Team Name
Time
(h:mm:ss)
Avg Speed
km/hr
OAll
Place
Cat
Place
BIRCH Andrew#607Male 13-170:26:41 11.8 1 1
TEW Michael#639Team Male0:26:54 11.7 2 1
ANTONELLI Jason#644Team Male0:28:15 11.2 3 2
MARTYN Gareth#513Male 18-340:28:22 11.1 4 1
BEENIE Ben#602Male 13-170:28:28 11.1 5 2
BOND Alex#614Team Male0:28:30 11.1 6 3
WESLEY Grant#528Male 35-490:28:49 10.9 7 1
NEWMAN Russell#573Male 18-340:29:06 10.8 8 2
WOODS Tom#640School Team Male0:29:24 10.7 9 1
DORNOM Tim#566Male 18-340:29:34 10.7 10 3
SPENCE Alison#613Female 50+0:29:57 10.5 11 1
BEENIE Samantha#609Female 13-170:29:58 10.5 12 1
STEWART David#622School Team Male0:30:35 10.3 13 2
WOODS Matt#617Team Mixed0:30:42 10.3 14 1
CAMPBELL Malcolm#552Male 18-340:30:47 10.2 15 4
CURRY X#585Male 18-340:30:53 10.2 16 5
NOBLE Fiona#545Female 18-340:30:57 10.2 17 1
SANTIAGO Joe#568Male 18-340:30:58 10.2 18 6
BRYAR Tim#578Male 18-340:31:13 10.1 19 7
HYLAND Ben#605Male 13-170:31:23 10 20 3
BAKER Troy#570Male 18-340:31:31 10 21 8
SHEDDEN Mark#538Male 18-340:31:36 10 22 9
GLASSON Mel#628Female 13-170:31:42 9.9 23 2
BOURKE Jack#631School Team Male0:31:44 9.9 24 3
PALLARAS Michael#619Male 13-170:31:46 9.9 25 4
EVERETT Nic#541Male 18-340:31:47 9.9 26 10
FLEMING Nick#653School Team Male0:31:54 9.9 27 4
COLLINS Mark#522Male 35-490:32:10 9.8 28 2
GIESE Daniel#651Male 13-170:32:15 9.8 29 5
MC CARDEL Chloe#608Female 13-170:33:10 9.5 30 3
BENINI Cristian#645School Team Male0:33:17 9.5 31 5
CURRY Matt#539Male 18-340:33:40 9.4 32 11
MURPHY Doninic#558Male 18-340:33:54 9.3 33 12
SMITH Chad#561Male 18-340:34:02 9.3 34 13
EWART Chris#531Male 35-490:34:14 9.2 35 3
MCLEAY Gary#547Male 35-490:34:17 9.2 36 4
DUNCAN Mark#637Team Male0:34:21 9.2 37 4
KOOCHEW Fergus#553Male 18-340:34:34 9.1 38 14
KAY David#524Male 35-490:34:41 9.1 39 5
GETSON William#586Male 35-490:34:45 9.1 40 6
FLANAGAN Paul#572Male 35-490:34:49 9 41 7
RODWELL Steve#534Male 35-490:34:50 9 42 8
YOUNG Kathy#555Female 18-340:34:53 9 43 2
HYLAND Ian#615Team Male0:34:53 9 44 5
WILKINSON Ashley#508Male 18-340:34:55 9 45 15
ALLEN John#621Male 50+0:35:09 9 46 1
WATSON Greg#512Male 18-340:35:15 8.9 47 16
IRVINE Fiona#638Team Female0:35:15 8.9 48 1
GRIEVE Damon#629Team Mixed0:35:19 8.9 49 2
MC KAY Bob#630Team Mixed0:35:20 8.9 50 3
POWELL Brad#542Male 18-340:35:22 8.9 51 17
CONNOLLEY Sean#632Male 18-340:35:26 8.9 52 18
ALLEN Michael#616Team Male0:35:29 8.9 53 6
GOLDS James#548Male 35-490:35:47 8.8 54 9
GURK David#579Male 18-340:35:51 8.8 55 19
YOUNG X#554Male 35-490:35:56 8.8 56 10
NORTHEAST Simon#546Male 35-490:36:09 8.7 57 11
GUNDLACH Andrew#551Male 35-490:36:18 8.7 58 12
MARSHALL David#604Male 13-170:36:42 8.6 59 6
GOLDS Timothy#623School Team Male0:36:45 8.6 60 6
PLIMMER Dominik#581Male 18-340:36:48 8.6 61 20
GOLDS Andrew#624School Team Male0:36:49 8.6 62 7
NOBLE Steve#652Male 18-340:36:50 8.6 63 21
SKIDMORE Margaret#646Team Female0:37:01 8.5 64 2
EVANS Morgan#642School Team Male0:37:09 8.5 65 8
CARKEET Margaret#536Female 35-490:37:10 8.5 66 1
WILLIAMS Cassie#583Female 18-340:37:14 8.5 67 3
ROBERTSON Janine#577Female 35-490:37:14 8.5 68 2
DIXON Janine#569Female 18-340:37:15 8.5 69 4
MURRAY Katrina#514Female 18-340:37:20 8.4 70 5
WELSH Danielle#643Team Female0:37:20 8.4 71 3
SUTCLIFFE X#571Male 18-340:37:34 8.4 72 22
DINNISON Scilla#560Female 35-490:38:12 8.2 73 3
SMITH Jarrod#563Male 18-340:38:19 8.2 74 23
MILEWSKI Michael#506Male 18-340:38:21 8.2 75 24
WILSON Matt#654Male 18-340:38:23 8.2 76 25
ACOTT John#610Male 50+0:38:35 8.2 77 2
PATTERSON Luke#565Male 18-340:38:42 8.1 78 26
MURRAY David#520Male 35-490:38:45 8.1 79 13
CONSIDINE Matthew#525Male 35-490:38:58 8.1 80 14
MORAN Martin#655Team Male0:38:59 8.1 81 7
MEE Virginia#544Female 18-340:39:00 8.1 82 6
HAWKINS Wendy#584Female 35-490:39:07 8.1 83 4
THOMPSON Kane#510Male 18-340:39:08 8 84 27
FIELDING Ben#647School Team Male0:39:18 8 85 9
FLOCAS Robert#509Male 18-340:39:19 8 86 28
SPENCE Anne#618Team Female0:39:28 8 87 4
COOPER Mark#521Male 35-490:39:36 8 88 15
THEK Grace#649Female 12 under0:39:39 7.9 89 1
JOHNSTONE Charles#501Male 18-340:39:45 7.9 90 29
SUTHERLAND Damian#526Male 35-490:40:00 7.9 91 16
CLIFFORD Vincent#567Male 35-490:40:14 7.8 92 17
EWART Daimon#611School Team Male0:40:29 7.8 93 10
MARSHALL Peter#503Male 18-340:40:47 7.7 94 30
LIDDLE Cain#587Male 18-340:40:49 7.7 95 31
MYERS Wayne#564Male 35-490:40:53 7.7 96 18
MACNEIL Chris#574Male 35-490:40:54 7.7 97 19
DINNISON Nicholas#636Male 12 under0:40:59 7.7 98 1
MITCHELL Edward#557Male 18-340:41:03 7.7 99 32
PROSSER Andrew#556Male 18-340:41:13 7.6 100 33
MARTINI David#549Male 35-490:41:24 7.6 101 20
RAPER Graeme#559Male 35-490:41:25 7.6 102 21
MARSHALL Douglas#530Male 35-490:41:44 7.5 103 22
EVANS Gary#635Team Male0:41:49 7.5 104 8
RAIT Jane#633Team Mixed0:41:54 7.5 105 4
THEK Chris#576Female 35-490:42:55 7.3 106 5
FIELDING Brooke#612School Team Female0:43:01 7.3 107 1
NORTHEAST Frances#627Male 50+0:43:41 7.2 108 3
FOEKE Gerri#515Female 18-340:43:46 7.2 109 7
DINISON Victoria#634Female 12 under0:48:37 6.5 110 2