MyTimes logo

TIMES

Webb Imagery

15/03/2001

YMCA at Boroondara Aquathon Series - Race #7

(1.5km run / 250m swim) x3

(Click on competitor name to view personalised results)

Name
Race #
Category
Team Name
Time
(h:mm:ss)
Avg Speed
km/hr
OAll
Place
Cat
Place
SICKOS Team#641Teams (all ages)0:26:04 12.1 11
BOYD Lachlan#632Teams (all ages)0:26:05 12.1 22
DAVID Colin#553Open Male0:26:26 11.9 31
TWEDDLE Judy#625Teams (all ages)0:26:51 11.7 43
FENNELL & CO Team#602Teams (all ages)0:27:16 11.6 54
GUNDLACH Hugh#643Junior Male0:28:40 11 61
GARRETT Justin#518Open Male0:28:48 10.9 72
WOODS Tom#652School Team Male0:29:09 10.8 81
MUNDAY Andrew#636Teams (all ages)0:29:14 10.8 95
GETSON Craig#523Open Male0:29:31 10.7 103
GAILBRAITH Dana#621Masters Male0:29:51 10.6 111
LORETO School#604School Team Female0:29:53 10.5 121
SAUNDERS Jaime#631School Team Male0:30:00 10.5 132
ARMSTRONG Graeme#610Masters Male0:30:01 10.5 142
STACEY Alex#639Teams (all ages)0:30:28 10.3 156
OAKLEY Elly#630Teams (all ages)0:30:35 10.3 167
DONALDSON Janine#555Open Female0:30:57 10.2 171
HYLAND Ben#617Junior Male0:31:09 10.1 182
CLEMENTS Anthony#552Open Male0:31:15 10.1 194
COLLINS Mark#611Masters Male0:31:17 10.1 203
MALONUGHNEY Phillip#651School Team Male0:31:18 10.1 213
OGRODNIK Danusha#635Teams (all ages)0:31:26 10 228
TAYLOR Chris#544Open Male0:31:29 10 235
MELLOR Rachel#524Open Female0:31:36 10 242
PLC School#605School Team Female0:31:37 10 252
GREEN Joseph#629Junior Male0:31:43 9.9 263
BEUKELMAN Paul#542Open Male0:31:54 9.9 276
EWART Chris#601Masters Male0:32:07 9.8 284
WILLIAMS Kellie#529Open Female0:32:08 9.8 293
DONNELLY Stephen#548Open Male0:32:13 9.8 307
MACDONALD Ben#550Open Male0:32:29 9.7 318
KELLY Mark#645Teams (all ages)0:32:34 9.7 329
BROWN Ron#525Open Male0:32:50 9.6 339
BALDING Rachel#533Open Female0:32:56 9.6 344
NIX Sarah#615Junior Female0:33:02 9.5 351
HYLAND Robert#616Junior Male0:33:09 9.5 364
TURTLES Team#607Teams (all ages)0:33:10 9.5 3710
NEIM Tommy#541Open Male0:33:41 9.4 3810
GUNDLACH Andrew#642Masters Male0:34:30 9.1 395
OGILVIE Nicholas#522Open Male0:35:05 9 4011
MELISS Mac Eoin#624Teams (all ages)0:35:05 9 4111
KAY David#526Open Male0:35:07 9 4212
COLEMAN Donna#530Open Female0:35:09 9 435
ACOTT John#626Masters Male0:35:11 9 446
VALLENCE Lucy#646Teams (all ages)0:35:19 8.9 4512
MARSHALL David#648Junior Male0:35:37 8.8 465
ELDER Sam#650Junior Male0:35:39 8.8 476
KERVIN David#549Open Male0:35:43 8.8 4813
KITCH Leon#531Open Male0:35:46 8.8 4914
COPP Femi#640Junior Female0:35:54 8.8 502
HELME Matt#545Open Male0:36:08 8.7 5115
MARSHALL Peter#554Open Male0:36:10 8.7 5216
CONNOLLY Sean#535Open Male0:36:14 8.7 5317
TUFFNELL Alistair#546Open Male0:36:31 8.6 5418
LINLEY Michael#521Open Male0:36:49 8.6 5519
ZERNA Warren#534Open Male0:37:03 8.5 5620
AITKEN Chris#528Open Male0:37:11 8.5 5721
DEVINE Megan#551Open Female0:37:12 8.5 586
PLACE Fiona#539Open Female0:37:23 8.4 597
O'DONOHUE Karen#556Open Female0:37:54 8.3 608
SNOW Matthew#543Open Male0:38:04 8.3 6122
ATKINSON Kim#509Open Female0:38:29 8.2 629
BADE-BOON Team#619Teams (all ages)0:39:02 8.1 6313
CORNISH Robert#618Teams (all ages)0:39:05 8.1 6414
YMCA (APARC) Team#608Teams (all ages)0:39:26 8 6515
DINNISON Nicholas#628Junior Male0:39:37 8 667
MARSHALL Dougas#649Masters Male0:40:10 7.8 677
RIDDELL Chris#634Junior Male0:40:20 7.8 688
DIMATTINA Philip#644Masters Male0:41:28 7.6 698
REYNOLD Kylie#647Teams (all ages)0:41:39 7.6 7016
COUPER Jennifer#623Teams (all ages)0:42:00 7.5 7117
THOMPSON Kane#547Open Male0:43:12 7.3 7223
HICKINSON Amanda#519Open Female0:43:27 7.2 7310
DINNISON Victoria#627Junior Female0:51:19 6.1 743
SAWCZUK Beth#536Open Female0:59:05 5.3 7511