MyTimes logo

TIMES

Webb Imagery

1/02/2001

YMCA at Boroondara Aquathon Series - Race #4

(1.5km run / 250m swim) x3

(Click on competitor name to view personalised results)

Name
Race #
Category
Team Name
Time
(h:mm:ss)
Avg Speed
km/hr
OAll
Place
Cat
Place
FALCON Manwell#520Open Male0:27:35 11.4 11
TAYLOR Lachlan#632Teams (all ages)0:27:51 11.3 21
DORNOM Tim#523Open Male0:28:03 11.2 32
BIRCH Andrew#627Junior Male0:28:05 11.2 41
FENNELL & CO Team#602Teams (all ages)0:28:11 11.2 52
DAVIES Bryn#616Teams (all ages)0:29:43 10.6 63
NEWMAN Russell#508Open Male0:30:02 10.5 73
GARRETT Justin#505Open Male0:30:19 10.4 84
YMCA (APARC) Indi#608Open Male0:30:29 10.3 95
ARMSTRONG Graeme#610Masters Male0:30:34 10.3 101
LUKE Robert#623Junior Male0:30:41 10.3 112
LITTLEFIELD Luke#617Teams (all ages)0:30:45 10.2 124
CAROZZI Erin#551Open Male0:31:00 10.2 136
ANGELE Fabio#532Open Male0:31:38 10 147
SHEDDEN Mark#514Open Male0:31:46 9.9 158
SMITH Alison#606School Team Female0:31:46 9.9 161
GUNDLACH Hugh#613Junior Male0:32:03 9.8 173
GALBRATITH Dana#619Masters Male0:32:08 9.8 182
SCHLICT Anthony#513Masters Male0:32:40 9.6 193
COLLINS Mark#502Masters Male0:33:06 9.5 204
MILLS Amelia#629Teams (all ages)0:33:07 9.5 215
CURRY Matt#543Open Male0:33:08 9.5 229
DICKO Team#631Teams (all ages)0:33:39 9.4 236
BLYTH Penelope#625Teams (all ages)0:33:49 9.3 247
MELLOR Rachael#524Open Female0:33:50 9.3 251
GUNDLACH Andrew#622Teams (all ages)0:33:54 9.3 268
EWART Chris#633Masters Male0:34:07 9.2 275
PLC School#605School Team Female0:34:19 9.2 282
QUINN James#637School Team Male0:34:26 9.1 291
MARTYN Gareth#555Open Male0:34:30 9.1 3010
BALDING Rachel#533Open Female0:34:37 9.1 312
MC CALLUM George#636Teams (all ages)0:34:38 9.1 329
GIBELLINI Robert#539Open Male0:34:40 9.1 3311
HOWES Catriona#531Open Female0:35:01 9 343
BROWN Ron#526Open Male0:35:13 8.9 3512
NORTHEAST Simon#624Open Male0:35:25 8.9 3613
WALDREN Neil#518Open Male0:35:32 8.9 3714
COLEMAN Donna#550Open Female0:35:37 8.8 384
TURTLES Team#607Teams (all ages)0:35:51 8.8 3910
CONNOLLY Sean#538Open Male0:35:55 8.8 4015
LANE Gavin#557Open Male0:36:02 8.7 4116
FORKGEN Michael#546Masters Male0:36:08 8.7 426
HYLAND Ben#612Junior Male0:36:12 8.7 434
BROWN Wendy#558Open Female0:36:31 8.6 445
ACOTT John#614Masters Male0:36:48 8.6 457
NEIM Tommy#529Open Male0:36:56 8.5 4617
BEANEY Peter#536Masters Male0:36:56 8.5 478
KAY David#545Open Male0:36:57 8.5 4818
FINCH Sara#548Open Female0:36:57 8.5 496
GETSON Luke#559Open Male0:37:07 8.5 5019
MUMMERY Glenn#544Open Male0:37:16 8.5 5120
QUICK Paul#554Open Male0:37:33 8.4 5221
ZERNA Warren#547Open Male0:38:07 8.3 5322
DINNISON Priscilla#615Masters Female0:38:09 8.3 541
GOLDS Mark#542Open Male0:38:21 8.2 5523
HYLAND Robert#611Junior Male0:38:32 8.2 565
ROBERTSON Janine#512Open Female0:38:37 8.2 577
REBAKIS Phillip#621Masters Male0:38:37 8.2 589
KITCH Leon#528Open Male0:38:58 8.1 5924
MARSHALL David#634Junior Male0:39:01 8.1 606
FELTHAM Cameron#535Open Male0:39:04 8.1 6125
COOPER Mark#525Open Male0:39:36 8 6226
PLACE Fiona#541Open Female0:39:43 7.9 638
VALLENCE Lucy#620Open Female0:40:05 7.9 649
MEE Virginia#506Open Female0:40:09 7.8 6510
CHU Robert#552Open Male0:40:12 7.8 6627
MARSHCALL Peter#556Open Male0:40:34 7.8 6728
GULIKERS Lisa#549Open Female0:40:41 7.7 6811
ATKINSON Kim#519Open Female0:40:43 7.7 6912
MC GRADY Bernadette#537Open Female0:40:47 7.7 7013
STANBOROUGH Emma#521Open Female0:41:00 7.7 7114
BLAIR Prudence#534Open Female0:41:03 7.7 7215
SOULSBY Rebecca#530Open Female0:41:04 7.7 7316
CRAMER-RUBENS Peter#628Masters Male0:41:34 7.6 7410
EWART Chris#601Teams (all ages)0:42:46 7.4 7511
MARSHALL Douglas#635Masters Male0:44:23 7.1 7611
P&O Team#630Teams (all ages)0:49:02 6.4 7712
DINNISON Victoria#618Junior Female0:53:49 5.9 781
CHU Stella#553Open Female0:54:12 5.8 7917