MyTimes logo

TIMES

Webb Imagery

1/02/2000

Brighton Baths Aquathon Series - Race #9

(300m swim /3km run) X 2

(Click on competitor name to view personalised results)

Name
Race #
Category
Team Name
Time
(h:mm:ss)
Avg Speed
km/hr
OAll
Place
Cat
Place
BISSET Ben Open Male28:06 1 1
MORESI Roger Senior Male29:29 2 1
BLANCHARD Bill Team Senior Male29:38 3 1
ROBB Gerard Open Male29:51 4 2
BOLGER John Masters Male30:07 5 1
MCCLELLAND Mark Senior Male30:24 6 2
BAXTER Clinton Open Male30:35 7 3
REID/CHRIS Jason Team Open Male30:45 8 1
MCCANN Paul Open Male31:06 9 4
MARTIN Peter Open Male31:14 10 5
WILEMAN Aaron Open Male31:20 11 6
SLYKHUIS Mark Senior Male31:27 12 3
COOPER Peter Senior Male31:44 13 4
DONALDSON Janine Senior Female32:06 14 1
CAMPBELL Malcolm Open Male32:09 15 7
RABONE Ron Masters Male32:13 16 2
VELLA Mayon Open Male33:11 17 8
THWAITES Mark Senior Male33:17 18 5
CHERNEY Adrian Open Male33:22 19 9
TWEDDLE/WILLIAMSON Team Team Senior Female33:30 20 1
RISELEY Brendan Senior Male33:33 21 6
NOLAN Chris Senior Male33:40 22 7
CHANDLER Chris Senior Male33:58 23 8
TSALANIDIS Joseph Masters Male33:58 24 3
DOHERTY Trent Junior Male34:04 25 1
DENNIS Martine Open Female34:25 26 1
MARTIN Pam Masters Female34:39 27 1
WILLIAMS Kellie Open Female34:42 28 2
REIDIE David Veterans Male34:44 29 1
GOSS Steve Masters Male34:50 30 4
MONK Daniel Junior Male35:00 31 2
O'SHAUGHNESSY Ralph Senior Male35:03 32 9
ACOTT John Veterans Male35:12 33 2
KIRKWOOD Judi Senior Female35:18 34 2
MAULDAY Erin Open Male35:20 35 10
SCHLICHT Anthony Masters Male35:21 36 5
LOARES Davis Open Male35:30 37 11
QUINN Raelene Open Female35:31 38 3
PLUMMER Kristian Open Male35:37 39 12
NEEVE Bob Masters Male35:47 40 6
NORTON David Masters Male35:51 41 7
COOKE Julian Junior Male36:00 42 3
REID Karina Open Female36:29 43 4
FINKE Gary Senior Male36:46 44 10
BRABON Katrina Open Female36:50 45 5
BEGGS Doug Veterans Male36:53 46 3
GAMBOO Danny Open Male36:59 47 13
MUMMERY Glenn Open Male37:16 48 14
RYLANCE David Open Male37:21 49 15
PLUMMER Damian Senior Male37:25 50 11
ROBB Paul Senior Male37:36 51 12
BROWN Wendy Open Female37:40 52 6
MANTONE Rob Senior Male37:40 53 13
SIEDLE Mark Senior Male37:54 54 14
LOCKWOOD Ben Open Male38:49 55 16
BEATTIE Anna Open Female39:07 56 7
MCCLELLAND Andrew Masters Male39:24 57 8
NOWACKI Peta Open Female39:30 58 8
GADSDEN Peter Veterans Male39:42 59 4
BURNELL Shirley Senior Female39:44 60 3
WILSON Allan Masters Male39:48 61 9
POWDERLY Faye Masters Female40:02 62 2
BELL Ian Team Senior Male40:25 63 2
GULIRERS Lisa Senior Female40:55 64 4
BROWN Nicholas Senior Male41:13 65 15
BECK Anthony Masters Male41:32 66 10
MURPHY Shane Masters Male41:45 67 11
HARLAND Andrew Senior Male41:52 68 16
O'TOOLE Geraldine Senior Female42:00 69 5
LOWRY Kim Open Female42:07 70 9
WYND Matthew Senior Male42:22 71 17
SPENCER/HARRISON Team Team Senior Female42:26 72 2
QUIN Brendan Junior Male43:09 73 4
VAN DER TOORREN Sarah Open Female43:24 74 10
HARRISON Peter Masters Male43:28 75 12
QUINN Megan/Laura Team Junior Female43:53 76 1
MCLENNAN Neil Senior Male43:55 77 18
BLAZER David Senior Male44:05 78 19
KALINSKI David Senior Male45:07 79 20
KERDLY Steve Masters Male45:09 80 13
STOREY Ron Veterans Male46:53 81 5
SIMMONS Helen Masters Female49:07 82 3
WADE Gwen Masters Female51:34 83 4
COULSELL Andrea Open FemaleDNFDNFDNF