MyTimes logo

TIMES

Webb Imagery

7/01/2000

Brighton Baths Aquathon Series - Race #6

(3km run / 300m swim) x2

(Click on competitor name to view personalised results)

Name
Race #
Category
Team Name
Time
(h:mm:ss)
Avg Speed
km/hr
OAll
Place
Cat
Place
PARK Anthony Open Male26:30:00 1 1
ROBB Gerard Open Male27:53:00 2 2
O'SHEA Simon Team Senior Male28:25:00 3 1
WILLIAMS Joel Open Male28:28:00 4 3
BAXTER Clinton Open Male28:43:00 5 4
MCCLELLAND Mark Senior Male28:47:00 6 1
BLANCHARD Bill Team Senior Male29:28:00 7 2
SLYKHUIS Mark Senior Male29:31:00 8 2
ROSS Hamish Open Male29:50:00 9 5
MCENANEY Kurt Open Male29:56:00 10 6
BAXTER Craig Open Male30:09:00 11 7
DAVIS Rob Senior Male30:16:00 12 3
CAMPBELL Malcolm Open Male30:20:00 13 7
KRZYWNIAK Andrew Senior Male30:24:00 14 4
RABONE Ron Masters Male30:27:00 15 1
COOPER Peter Open Male30:32:00 16 8
FISHER Mark Senior Male30:36:00 17 5
TSALANIDIS Joseph Masters Male30:53:00 18 2
RICE Tim Open Male31:02:00 19 9
WALKER Daen Team Senior Male31:11:00 20 3
THWAITIS Karl Senior Male31:17:00 21 6
O'CONNOR Sean Open Male31:40:00 22 10
HYNDMAN Scott Senior Male31:46:00 23 7
CHANDLER Chris Senior Male31:48:00 24 8
DESSENT Michael Senior Male31:50:00 25 9
ACOTT John Veterans Male32:30:00 26 1
TWEDDLE Judy Team Senior Female32:52:00 27 1
REIDIE David Veterans Male32:58:00 28 1
MAULDAY Erin Open Male33:00:00 29 11
HOSKING Scott Team Senior Male33:16:00 30 4
KLOSE Mark Senior Male33:22:00 31 10
SCHLICHT Anthony Masters Male33:33:00 32 3
QUINN Mark Open Male33:34:00 33 12
ATKINS Cory Open Male33:39:00 34 13
KIRKWOOD Judi Senior Female34:00:00 35 1
RISELEY Brenadan Senior Male34:05:00 36 11
PLUMMER Kristian Open Male34:06:00 37 14
NORTON David Masters Male34:10:00 38 4
KLOSE Simon Team Open Male34:16:00 39 1
BEGGS Doug Veterans Male34:23:00 40 2
GREENHILL Albert Open Male34:42:00 41 15
WILLIAMS Kellie Open Female34:47:00 42 1
PLUMMER Damian Senior Male34:53:00 43 12
MERCER Chris Masters Male34:59:00 44 5
COOKE Julian Junior Male35:23:00 45 1
REID Karina Open Female35:25:00 46 2
NEEVE Bob Senior Male35:27:00 47 13
BRABON Katrina Open Female36:18:00 48 3
BOURKE Nick Senior Male36:28:00 49 13
LOCKWOOD Ben Open Male36:39:00 50 16
O'SHAUGHNESSY Ralph Senior Male36:51:00 51 14
SHEPHERD Ian Veterans Male36:54:00 52 3
JEANS Michael Open Male37:00:00 53 15
RYLANCE David Open Male37:09:00 54 16
MCCOMBY Andrew Open Male37:23:00 55 17
QUINN Raelene Open Female37:31:00 56 4
ATKIN David Senior Male37:41:00 57 15
BROWN Wendy Open Female37:47:00 58 5
BURNELL Shirley Senoir Female38:19:00 59 2
MCCLELLAND Andrew Senior Male38:26:00 60 16
BECK Anthony Masters Male38:48:00 61 6
GULIKERS Lisa Senior Female39:55:00 62 3
O'TOOLE Geraldine Senior Female39:59:00 63 4
MCKERN Jodie Open Female40:12:00 64 6
HENRY Jason Open Male41:46:00 65 18
QUIN Brendan Junior Male42:37:00 66 2
SHAW Matt Senior Male42:51:00 67 17
KALINSKI David Senior Male43:18:00 68 18
MOUNSEY Sahnnon Junior Female44:09:00 69 1
BISHOP Cameron Senior Male46:26:00 70 19
KERDEL Steve Masters Male47:03:00 71 7
QUINN Laura Junior Female51:26:00 72 2
SIMON Monique Open Female52:46:00 73 7
SYMONDS Jamie Open MaleDNF--