MyTimes logo

TIMES

Webb Imagery

14/12/1999

Brighton Baths Aquathon Series - Race #4

(500m swim / 1km run) x2

(Click on competitor name to view personalised results)

Name
Race #
Category
Team Name
Time
(h:mm:ss)
Avg Speed
km/hr
OAll
Place
Cat
Place
CUSKELLY (TEAM) Brad Open Male Team19:01 11
PARK Anthony Open Male 19:39 21
KNOX Brad Open Male19:51 32
STRAIN Mathhew Open Male20:18 43
FREIJAN Tony Senior Male20:33 51
ROBB Gerard Open Male20:39 64
MORESI Roger Senior Male20:57 72
MCCLELLAND Mark Senior Male21:06 83
BOLGER John Masters Male21:21 91
BAXTER Clinton Open Male21:43 105
BUSH Tim Masters Male21:59 112
DAVIS Rob Senior Male22:15 124
RICE Tim Open Male22:21 136
BLANCHARD Bill Senior Male Team22:23 141
KRZYWNIAK Andrew Senior Male22:24 155
RABONE Ron Masters Male22:25 163
FISHER Mark Senior Male22:31 176
TSLANIDIS Joseph Masters Male22:32 184
CAMPBELL Malcolm Open Male22:49 197
GOODWILL Scott Open Male23:04 208
THOMPSON Dale Senior Male23:11 218
RISELEY Brendan Senior Male23:11 227
MOUNSEY Mark Senior Male23:14 239
DESSERT Michael Senior Male23:23 2410
JONES Krissie Open Team Male23:25 252
COOPER Peter Senior Male23:26 2611
APPEL Chris Open Male23:33 279
REIDIE David Veterans Male23:41 281
CHANDLER Chris Senior Male23:53 2912
CUSACK Danny Open Male23:54 3010
HOSKING Scott Senior Team Male23:56 312
CHERNEY Adrian Open Male24:06 3211
MYNDMAN Scott Senior Male24:19 3313
WILSON Kim Open Female22:49 341
DOHERTY Trent Junior Male23:24 351
COOKE Julian Junior Male24:16 362
ACOTT John Veterans Male24:23 372
SCHLICHT Anthony Masters Male24:35 385
HARRIS Chris Team Open Male24:42 393
NOBLE Steve Open Male24:43 4012
GIBELLINI Rob Open Male24:47 4113
TOWNSING Ian Senior Male24:48 4214
CLARKSON Justin Senior Male24:49 4315
BARRETT Chris Veterans Male25:01 443
Simon Open Male25:04 4514
GOSS Steve Masters Male25:06 466
THWAITES Karl Senior Male25:07 4716
JONES Stephen Masters Male25:10 487
WILLIAMS Kellie Open Female25:19 492
ARMSTRONG Daniel Open Male25:02 5015
MERCER Chris Masters Male25:24 518
BAUFINGER John Open Male25:25 5216
DEVERALL Mark Open Male25:29 5317
ADKINS Corey Open Male25:31 5418
PLUMMER Kristian Open Male25:32 5519
BENSAN Atagun Senior Male25:44 5617
BEGGS Doug Veterans Male25:45 574
NORTON David Masters Male26:13 589
TWEDDLE Judy Team Senior Female26:17 591
KIRWOOD Judi Senior Female26:18 601
NEEVE Bob Senior Male26:26 6118
GIMMINS Brad Open Male26:29 6220
RYLANCE David Open Male26:31 6321
MURRAY Dave Senior Male26:42 6419
SHEPERD Ian Veterans Male26:44 655
BRABON Katrina Open Female26:53 663
HUNT Rupert Open Male26:54 6722
COULSON Robert Masters Male26:55 6810
NORTHEAST Mark Senior Male26:59 6920
QUINN Mark Open Male27:04 7023
SMYTH Anthony Open Male27:05 7124
PLUMMER Damian Senior Male27:08 7221
RIED Karina Open Female27:16 734
SARGEANT Wayne Open Male27:24 7425
BROWN Wendy Open Female27:42 755
BURNELL Shirley Senior Female28:03 762
GADSDEN Peter Veterans Male28:42 776
MCCLELLAN Andrew Senior Male28:45 7822
DUNNE Jerome Open Male28:51 7926
POWDERLY Faye Masters Female28:51 801
MURPHY Shane Masters Male28:54 8111
QUINN Adrian Open Male29:06 8227
NOBLE Meaghan Open Female29:17 836
O'TOOL Geraldine Senior Female29:25 843
MUIR Tony Senior Male30:49 8523
KALINSKI David Senior Male30:55 8624
MOUNSEY Shannon Junior Female31:12 871
CUMMINS Ross Veterans Male31:39 887
NUSSBAUM Mark Open Male32:47 8928
PAOLUCCI Steven Open Male32:48 9029
COLLINS Morgan Junior Female32:59 912
DICK Joe Masters Male33:30 9212
Ron Veterans Male33:32 938
MCCORMACK Kathryn Open Female34:04 947