MyTimes logo

TIMES

Webb Imagery

7/12/1999

Brighton Baths Aquathon Series - Race #3

(2km run / 200m swim) X2

(Click on competitor name to view personalised results)

Name
Race #
Category
Team Name
Time
(h:mm:ss)
Avg Speed
km/hr
OAll
Place
Cat
Place
DORNOM Tim Open Male20:21 1 1
BRUCE Sean Senior Male20:39 2 1
STRAIN Matthew Open Male20:49 3 2
MORESI Roger Senior Male21:03 4 2
MCCLELLAND Mark Senior Male21:09 5 3
ROBB Gerard Open Male21:13 6 3
SLYKHUIS Mark Senior Male21:16 7 4
RICE Timothy Open Male21:22 8 4
FISHER Mark Senior Male21:26 9 5
BAXTER Clinton Open Male22:34 10 5
GOODWILL Scott Open Male22:36 11 6
SYMONDS James Open Male22:41 12 7
QUINERT James Open Male22:43 13 8
NOWAK Nick Open Male22:43 14 9
RABONE Ron Masters Male23:01 15 1
DOHERTY Trent Junior Male23:13 16 1
KRYZWNIAK Andrew Senior Male23:15 17 6
MOUNSEY Mark Senior Male23:16 18 7
RISELEY Brendan Senior Male23:32 19 8
BAXTER Craig Open Male23:36 20 10
DAVIS Rob Senior Male23:48 21 9
TSALANIDIS Joseph Masters Male23:49 22 2
O'CONNOR Sean Open Male23:58 23 11
CUSACK Danny Open Male24:01 24 12
THOMPSON Dale Senior Male24:02 25 10
CHANDLER Chris Senior Male24:03 26 11
NOLAN Chris Senior Male24:07 27 12
COOPER Peter Senior Male24:08 28 13
STREET Ben Junior Male24:33 29 2
HYNDHAM Scott Senior Male24:35 30 14
GAMBARO Danny Open Male24:35 31 12
NOBEL Steve Open Male24:37 32 13
REIDIE David Veterans Male24:38 33 1
DESSENT Michael Senior Male24:41 34 15
SCHLICT Anthony Masters Male24:42 35 3
ACOTT John Veterans Male24:53 36 2
QUINERT Tony Senior Male25:01 37 16
O'HALLORAN Kym Senior Female25:01 38 1
BARRETT Chris Veterans Male25:04 39 3
KERR Jason Senior Male25:11 40 17
WALKER Braden Senior Male25:12 41 18
CUMMINS Brad Open Male25:22 42 14
WILLIAMS Kellie Open Female25:26 43 1
COAKES David Open Male25:28 44 15
BEGGS Doug Veterans Male25:41 45 4
MERCER Chris Masters Male25:42 46 4
HOLDEN Peter Junior Male26:07 47 3
BRABON Katrina Open Female26:11 48 2
HUNT Rupert Open Male26:12 49 16
MONK Daniel Junior Male26:15 50 4
RUIGROK Martin Senior Male26:16 51 19
LANE Gavin Open Male26:21 52 17
COULSTEN Robert Masters Male26:22 53 5
WILLIAMS Ashley Open Male26:25 54 18
TOWNSING Ian Senior Male26:33 55 20
PLUMMER Kristian Open Male26:42 56 19
KIRKWOOD Judy Senior Female26:46 57 2
RYLANCE David Open Male26:55 58 20
ALLEN Mark Open Male27:01 59 21
NORTHEAST Simon Senior Male27:06 60 21
SHERHERD Ian Veterans Male27:11 61 5
SARGENT Wayne Open Male27:32 62 22
LOCKWOOD Ben Open Male28:03 63 23
BEATTIE Anna Open Female28:11 64 3
COSSIO Francis Junior Male28:12 65 5
BOURKE Tim Senoir male28:21 66 22
MARGAN Sarah Open Female28:32 67 4
HILLS Shane Open Male28:37 68 24
MCKERN Jodie Open Female28:43 69 5
SAUNDERS Dean Open Male28:48 70 25
MCLELLAND Andrew Senior Male28:51 71 23
O'TOOLE Geraldine Senior Female28:51 72 3
POWERDLY Faye Masters Female28:51 73 1
JEANS Michael Open Male28:53 74 26
MAGUIRE Paul Senior Male29:03 75 24
TWENDOLE Judy Senior Female (team)29:37 76 1
MOUNSEY Shannon Junior Female29:44 77 1
THORN Jenny Senior Female29:49 78 4
VAN DER TOORRAN Sarah Open Female30:54 79 6
HARRIS Sonia Open Female31:45 80 7
THOMPSON Stephanie Masters Female32:01 81 2
NEEVE Bob Senior Male32:45 82 25