MyTimes logo

TIMES

Webb Imagery

14/11/1999

Brighton Baths Aquathon Series - Race #2

400m swim / 4km run

(Click on competitor name to view personalised results)

Name
Race #
Category
Team Name
Time
(mm:ss)
Avg Speed
km/hr
OAll
Place
Cat
Place
PARK Anthony Open Male19:20 1 1
MORESI Roger Senior Male20:05 2 1
MCGARRIGLE Tony Senior Male20:12 3 2
ROBB Gerard Open Male21:25 4 2
MCCLELLAND Mark Senior Male21:32 5 3
MALONE Michael Senior Male (Team)22:17 6 1
RISELEY Brenden Senior Male22:29 7 4
TSALANIDIS Joseph Masters Male22:36 8 1
MOUNSEY Mark Senior Male22:39 9 5
FISHER Mark Senior Male22:43 10 6
RICE Timothy Open Male22:55 11 3
CAMPBELL Malcolm Open Male23:01 12 4
BUNN Jamie Open Male23:05 13 5
CHANDLER Chris Senior Male23:07 14 7
RABONE Ron Masters Male23:08 15 2
HYNDMAN Scott Senior Male23:11 16 8
GOODWILL Scott Open Male23:22 17 6
APPEL Chris Open Male23:36 18 7
DOHERTY Trent Junior Male23:46 19 1
THOMPSON Dale Senior Male23:48 20 9
REIDIE David Veterans Male23:57 21 1
CUSACK Danny Open Male24:03 22 8
ACOTT John Veterans Male24:12 23 2
NOBLE Steve Open Male24:29 24 9
DESSENT Michael Senior Male24:33 25 10
STREET Ben Junior Male24:48 26 2
SCHILICHT Anthony Masters Male24:50 27 3
LADD Oliver Open Male24:59 28 10
QUINERT Anthony Senior Male25:08 29 11
LYNCH Adrian Open Male25:18 30 11
COULSON Rob Masters Male25:21 31 4
GAMBURO Danny Open Male25:25 32 12
BEGGS Doug Veterans Male25:31 33 3
MERCER Chris Masters Male25:49 34 5
BRABON Katrina Open Female 26.06 35 1
KOPKE Antoineite Open Female 26.55 36 2
INNES Chris Open Male26:09 37 13
MURRAY David Senior Male26:10 38 12
PLUMMER Kristian Open Male26:27 39 14
CUMMINS Brad Open Male26:37 40 15
TOMOLOWICZ Pete Open Male26:42 41 16
HOLDEN Peter Junior Male26:43 42 3
MONK Daniel Junior Male26:49 43 4
HUNT Rupert Open Male26:54 44 17
FOLEY Prue Open Female 27.4 45 3
RYLANCE David Open Male27:17 46 18
MINZ Mick Senior Male27:29 47 13
SARGEANT Wayne Open Male27:31 48 19
VEALE Tom Open Male27:46 49 20
O'TOOLE Geraldine Senior Female27:51 50 1
HUTTON Felicity Senior Female27:53 51 2
COSSIO Francis Junior Male28:05 52 5
BURNELL Shirley Open Female28:08 53 4
POWDERLY Fay Masters Female28:14 54 1
ALLEN Mark Open Male28:30 55 21
PLUMMER Damian Senior Male28:42 56 14
MCLELLAN Andrew Senior Male29:27 57 15
KALINSKI David Senior Male30:05 58 16
MAIDEN Paul Senior Male31:05 59 17
HARRIS Sonia Open Female31:38 60 5
DONALDSON Sally Masters Female32:21 61 2
WILSON Pauline Masters Female36:55 62 3