MyTimes logo

TIMES

Webb Imagery

17/03/1999

Brighton Baths Aquathon Series - Race #10

2km run / 400m swim / 2km run

(Click on competitor name to view personalised results)

Name
Race #
Category
Team Name
Time
(h:mm:ss)
Avg Speed
km/hr
OAll
Place
Cat
Place
LAWRENCE Steve Open Male19:53 1 1
MCGARRIGLE Tony Open Male19:59 2 2
MACKEY Nick Senior Male20:22 3 1
MORESI Roger Senior Male20:46 4 2
MCCLELLAND Mark Senior Male20:50 5 3
QUINERT James Junior Male20:59 6 1
KING Peter Masters Male21:10 7 1
ROBB Gerard Open Male21:24 8 3
BAXTER Clinton Open Male21:29 9 4
LUGG Gary Senior Male21:36 10 4
FOGARTY Tony Senior Male21:52 11 5
HUTTON Phil Senior Male22:04 12 6
TSALANIDIS Joseph Masters Male22:04 13 2
MOUNSEY Mark Senior Male22:18 14 7
LOVEY Michael Senior Male22:36 15 8
BAXTER Craig Open Male22:43 16 5
DESSENT Michael Senior Male22:47 17 9
DUNBALL Robbie Open Male23:08 18 6
COOPER Peter Senior Male23:14 19 10
HIGGINS Andrew Open Male23:17 20 7
HYNDMAN Scott Senior Male23:19 21 11
O'HALLORAN Kym Open Female23:25 22 1
CHANDLER Chris Open Male23:30 23 8
THWAITES Karl Senior Male23:33 24 12
LOVE John Senior Male23:36 25 13
MERCER Chris Masters Male23:42 26 3
PLUMMER Kristian Open Male23:46 27 9
QUINERT Antony Senior Male23:51 28 14
COULSEN Rob Masters Male23:53 30 4
INNES Chris Open Male23:55 31 10
THOMSON Dale Senior Male24:11 32 15
LYNCH Felicity Open Female24:12 33 2
MYLLER Glen Open Male24:14 34 11
HUNT Rupert Open Male24:20 35 12
WHITEFOOT Michaela Open Female24:24 36 3
ACOTT John Masters Male24:36 37 5
HOWARD Alex Senior Male24:44 38 16
NORTON David Masters Male24:49 39 5
WILLIAMS Kellie Open Female24:55 40 4
DAVIS Rob Senior Male25:19 41 17
BEGGS Doug Masters Male25:26 42 6
MCPHERSON Duncan Senior Male25:34 43 18
MCGARRIGLE Clair Senior Female25:40 44 1
DESMYTH Tim Open Male25:46 45 13
SHEPERD Ian Masters Male25:52 46 7
SULLIVAN John Senior Male26:22 47 19
LOOSECHILDER Mark Open Male26:24 48 14
LUCAS Catherine Junior Female26:25 49 1
QUINN Raelene Open Female26:27 50 5
OGILVIE Richard Open Male26:34 51 15
DELBRIDGE Adam Open Male27:16 52 16
MURPHY Shane Masters Male27:18 53 8
GADSDEN Peter Masters Male27:19 54 9
ROSE Nigel Senior Male27:30 55 20
BOWNAS Tim Open Male27:32 56 17
DEL BIONDO Andrew Open Male27:34 57 18
SHIELDS Sam Open Female28:02 58 6
KOZU Hotaka Junior Male28:32 59 2
O'TOOLE Geraldine Senior Female28:34 60 2
HEGARTY David Open Male29:27 61 19
RALLY Peter Senior Male29:31 62 21
MAKIN Antony Open Male29:42 63 20
ATKINSON Kim Senior Female29:46 64 3
LEE Peter Junior Male30:26 65 3
MOUNSEY Shannon Junior Female30:40 66 2
SALEM Andre Junior Male30:42 67 4
BLACK Heath Open Male31:21 68 21
GLEESON Jennifer Masters Female31:27 69 1
MUIR Jill Masters Female33:06 70 2
GREEN Greg Open Male33:18 71 22