MyTimes logo

TIMES

Webb Imagery

3/03/1999

Brighton Baths Aquathon Series - Race #9

300m swim / 3km run / 300m swim / 2km run

(Click on competitor name to view personalised results)

Name
Race #
Category
Team Name
Time
(h:mm:ss)
Avg Speed
km/hr
OAll
Place
Cat
Place
MACKEY Nick Senior Male29:21 1 1
QUIRK Travis Open Male30:15 2 1
PARK Anthony Junior Male30:20 3 1
MCGARRIGLE Tony Open Male30:30 4 2
MORESI Rodger Senior Male31:28 5 2
MCCELLAND Mark Senior Male31:31 6 3
KING Peter Masters Male32:09 7 1
BAXTER Clinton Open Male32:27 8 3
LUGG Gary Senior Male32:40 9 4
ROBB Gerard Open Male32:54 10 4
KRZYWINAK Andrew Senior Male33:01 11 5
DESSENT Michael Senior Male33:26 12 6
TSALANIDI Joseph Masters Male33:40 13 2
BEAZLEY Andrew Open Male33:40 14 5
ALDERSON Allan Masters Male33:52 15 3
LOUEY Michael Senior Male34:02 16 7
O'HALLORAN Kym Open Female34:42 17 1
MCINNES Joel Open Male34:49 18 6
MOUNSEY Mark Senior Male34:58 19 8
ARTER Michael Senior Male35:20 20 9
COOPER Peter Senior Male35:38 21 10
LYNCH Felicity Open Female35:57 22 2
SIMPSON Nicholas Open Male36:11 23 7
GOUGH Anna Open Female36:23 24 3
THWAITES Karl Senior Male36:30 25 11
GOODWILL Scott Open Male36:35 26 8
CHANDLER Chris Senior Male36:53 27 12
COULSON Rob Masters Male37:15 28 4
BOURKE Michael Open Male37:22 29 9
ACOTT John Masters Male37:33 30 5
CULLEN Danny Open Male37:36 31 10
HOWARD Alex Senior Male37:39 32 13
PLUMMER Kristian Open Male37:41 33 11
REIDIE David Masters Male37:46 34 6
SYMONS George Masters Male37:49 35 7
GOSS Stephen Masters Male37:50 36 8
INNES Chris Open Male37:55 37 12
CAIRNS Bruce Senior Male39:11 38 14
BOURKE Steve Open Male39:20 39 13
POOLE Nicholas Open Male39:21 40 14
MCPHERSON Duncan Senior Male39:38 41 15
BEGGS Doug Masters Male40:18 42 9
NOWACKI Peta Open Female40:32 43 4
GOSS Paul Masters Male40:47 44 10
KIRWOOD Judi Senior Female40:38 45 1
BROWN Wendy Open Female41:18 46 5
MURRAY Dave Senior Male41:32 47 16
O'TOOLE Geraldine Senior Female42:01 48 2
ROSE Nigel Senior Male42:16 49 17
HAMMOND Sarah Open Female42:32 50 6
BECK Anthony Masters Male42:40 51 11
LUCAS Catherine Junior Female42:51 52 1
MURPHY Shane Masters Male43:03 53 12
OGILVIE Richard Open Male43:08 54 15
WARD Melaine Open Female43:21 55 7
KOZU Hotaka Junior Male43:51 56 2
MAIDEN Paul Senior Male44:05 57 18
BOULTON Raelene Open Female44:35 58 8
SAWYER Karen Open Female45:26 59 9
HOWELL Sharon Open Female46:08 60 10
MEREDITH Kelly Open Female46:40 61 11
GREEN Joseph Junior Male47:32 62 3
LUCAS Fiona Junior Female50:18 63 2
ZLATANOVSKI Sandra Open Female50:27 64 12
HANSEN Anitje Senior Female50:37 65 3
MUIR Jill Masters Female50:49 66 1
WAHLER Rolf Senior Male51:34 67 19
KOWALCHUK Jill Open Female51:35 68 13
SALEM Andre Junior Male44:55* 69 4