MyTimes logo

TIMES

Webb Imagery

23/12/1998

Brighton Baths Aquathon Series - Race #4

(250m swim / 2km run) x2

(Click on competitor name to view personalised results)

Name
Race #
Category
Team Name
Time
(h:mm:ss)
Avg Speed
km/hr
OAll
Place
Cat
Place
MACKEY Nick Senior Male21:23 1 1
MCGARRIGLE Tony Open Male21:57 2 1
MORESI Rodger Senior Male22:26 3 2
BRADFORD Peter Open Male22:27 4 2
SEIDEL Cameron Senior Male22:43 5 3
BEAZLEY Andrew Open Male23:03 6 3
KING Peter Masters Male23:05 7 1
MILLER Andrew Masters Male23:41 8 2
VERNON Tim Senior Male23:46 9 4
ROBB Gerard Open Male23:58 10 4
DAVIS Rob Senior Male24:20 11 5
LUGG Gary Senior Male24:22 12 6
COOPER Peter Senior Male24:27 13 7
RABONE Ron Masters Male24:30 14 3
TSALANIDIS Joseph Masters Male24:31 15 4
KENNEDY Travis Open Male24:36 16 5
ALDERSON Allan Masters Male24:52 17 5
CREDLIN Nigel Open Male25:14 18 6
RISELEY Brendan Senior Male25:25 19 8
DUANE Scott Open Male25:30 20 7
QUINERT James Junior Male25:44 21 1
URQUART Paul Open Male25:47 22 8
CHANDLER Chris Senior Male25:49 23 9
QUINN Raelene Open Female26:03 24 1
REIDIE David Masters Male26:05 25 6
BEHRENDORFF Peter Open Male26:10 26 9
DONOHUE Adam Open Male26:11 27 10
CULLEN Danny Open Male26:15 28 11
LYNCH Felicity Open Female26:31 29 2
LANE Gavin Open Male26:37 30 12
O'CONNOR Sean Open Male26:40 31 13
VILLAROSA Damien Open Male26:43 32 14
DURING Andrew Open Male26:44 33 15
GOSS Stephen Masters Male26:46 34 7
PANG Anna Open Female26:50 35 3
BRICE Damien Open Male26:55 36 16
STEER Michael Open Male26:59 37 17
SYMONS George Masters Male27:05 38 8
JESS Gerard Open Male27:14 39 18
SYMONDS Jamie Open Male27:22 40 19
GOODWILL Scott Open Male27:24 41 20
FOTINIOTIS Peter Open Male27:28 42 21
HALPIN Mathew Open Male27:30 43 22
NORTON David Masters Male27:42 44 9
SHEPHERD Ian Masters Male27:47 45 10
DIMATINA Frankie Open Male27:47 46 23
HOLDEN Kevin Junior Male27:55 47 2
QUINERT Anthony Open Male28:01 48 24
BEGGS Doug Masters Male28:01 49 11
MARMO Nicholas Open Male28:06 50 25
MSDONALD Nicholas Open Male28:07 51 26
LOOSECHILDER Mark Open Male28:10 52 27
BURKE Jeremy Open Male28:24 53 28
MCNAMARA John Open Male28:26 54 29
PHILLIPS Nathan Open Male28:27 55 30
ANDREWS Marc Open Male28:31 56 31
ALLEN Mark Open Male28:42 57 32
TOOHEY Paul Open Male28:50 58 33
MORTON Brad Open Male28:51 59 34
ATTHARD Warren Open Male28:57 60 35
D'GIACOMA Ben Open Male29:02 61 36
WILLIAMS Gabe Open Male29:06 62 37
WAKLING Steve Senior Male29:12 63 10
O'RILEY Marc Open Male29:18 64 38
BOURKE Daniel Open Male29:22 65 39
BROWN Wendy Open Female29:32 66 4
HALL Michael Open Male29:48 67 40
YOUNG Geoff Open Male29:58 68 41
O'TOOLE Geraldine Senior Female30:10 69 1
TITTENSOR Geoff Masters Male30:16 70 12
PHAN Simon Open Male30:16 71 42
HAND Tony Open Male30:21 72 43
REID Troy Open Male30:22 73 44
CAIN Lachlan Open Male30:27 74 45
BUTTERWORTH Paul Open Male30:30 75 46
PATERSON Mark Open Male30:34 76 47
HOWARD Ben Open Male30:42 77 48
GITTENS Rohan Open Male31:13 78 49
GRANT Ben Open Male31:18 79 50
D'ANDREA Danny Open Male31:34 80 51
KALINSKI David Senior Male32:38 81 11
DYE Wes Open Male33:10 82 52
MUIR Jill Masters Female36:14 83 1
BATTRICK Peter Masters Male37:32 84 13
CROCKER Darren Senior MaleDNF- 12
NELSON Paul Open MaleDNF- 53
GILLIAN Tom Open MaleDNF- 54